شرکت مهندسی آبدیز صحرا

خدمات شرکت فنی و مهندسی آبدیز صحرا

تصفیه آب شرب

طرح و اجرای پروژه های تصفیه آب شهری و تولید آب قابل قبول جهت مصارف  آشامیدن، مصارف صنعتی و یا صنایع داروسازی توسط روش های نوین و مهندسی و مطابق با استاندارد های بین المللی در شرکت فنی و مهندسی آبدیز صحرا به دقیق ترین شکل ممکن انجام می شود. اجرای عملیات تصفیه آب شرب توسط شرکت گروه آبدیز آلاینده‌های موجود در آب را حذف کرده و یا به ‌قدری آن‌ها را کاهش دهد که غلظت آن‌ها برای استفاده به حد مطلوب برسد. با خیال آسوده تصفیه آب شرب خود را به ما بسپارید.

تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی یکی از مهمترین فاکتور ها در صنایع مختلف می باشد. شرکت مهندسی آبدیز صحرا با متد های جدید و مهندسی شده ، در تمامی سطوح طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی را به صورت کامل انجام می دهد. تمامی فاکتور های کیفی آب قبل از استفاده مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که کیفیت و خواص آن در صنعت مورد نظر مناسب باشد و این اطمینان حاصل می شود که باعث آسیب به تجهیزات نشود. شرکت مهندسی آبدیز صحرا با تکیه بر دانش و تخصص به روز ، مفتخر به ارائه راهکارهای تصفیه آب صنعتی کلیه صنایع وابسته به آب در ایران و خارج از ایران می باشد.

تصفیه فاضلاب بهداشتی

حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آن و همچنین لزوم استفاده مجدد از آب به دلیل محدودیت در منابع آّب ، گویای اهمیت بالای تصفیه فاضلاب بهداشتی  است. شرکت مهندسی آبدیز صحرا در راستای حفظ منابع آبی و محیط زیست با تخصص و تجربه بالا  آمادگی طراحی و اجرای سیستم های تصفیه فاضلاب بهداشتی را در سطوح مختلف دار می باشد. اجرای سیستم های نوین تصفیه فاضلاب بهداشتی با روش های نوین تخصص ماست.

تصفیه فاضلاب صنعتی

فاضلاب صنعتی یکی دیگر از پساب های پرخطر برای محیط زیست می باشد . همین امر باعث شده تا تصفیه فاضلاب صنعتی مانند فاضلاب خطوط تولید ، فتضلاب تاسیسات صنعتی ، فاضلاب برج های خنک کننده ، فاضلاب بویلر ها و همچنین فاضلاب ناشی از شستشوی مخازن و … از اهمیت بالایی برخوردار باشد.  شرکت فنی و مهندسی آبدیز صحرا در این حیطه نیز بر اساس تجارب فراوان و نیروهای متخصص ، مفتخر به ارائه تخصصی ترین خدمات از جمله  مشاوره، طراحی و اجرای انواع سیستم های تصفیه فاضلاب صنعتی می باشد.

فهرست