شرکت مهندسی آبدیز صحرا

درباره شرکت مهندسی آبدیز صحرا

1386
شرکت مهندسی آبدیز در سال ۱۳۸۶ با به خدمت گرفتن مهندسین مجرب و دارای تجربه کاری حداقل ۱۵ ساله در زمینه تصفیه آب و فاضلاب تاسیس گردید. این شرکت در راستای طراحی، ساخت، تامین قطعات و تجهیزات، ‌ارائه خدمات فنی و مشاوره، نصب و راه اندازی راهبردی، تعمیرات و نگهداری سیستم های تصفیه آب و فاضلاب بطور تخصصی هدف گیری گردید.
مدیران این مجموعه با اتکا به دانش فنی خود در بکارگیری سیستمهای نوین در صنعت آب و فاضلاب پیشرو بوده اند ساخت سیستمهای اسمز معکوس:
Single Pass, Two Pass & Double Stage
 با طراحی متفاوت برای مصارف مختلف صنعتی و شرب با حداقل مصرف انرژی و حداکثر بازده ممکن، طراحی و اجرای سیستمهای تولید آب دمین با بهترین کیفیت خروجی و حداقل مصرف مواد شیمیایی، طراحی و Pilot سیستمهای اسمز معکوس با راندمان ۹۰% مخصوص خط Blow Down برجهای خنک کن :
(HERO; High efficiency revrse osmosis)
برای اولین بار در ایران، طرح و اجراء سیستهای تصفیه فاضلاب صنعتی تلفیقی بیهوازی – هوازی، اجرای سیستمهای رزینی آب دمین با جریان متقابل دیگر مواردی از این دست هستند.
شرکت مهندسی آبدیز صحرا
1391
شرکت مهندسی آبدیز با پروژه های گوناگون در زمینه تصفیه آب و فاضلاب با سازمانها، ارگانها و نهادهای معتبر در سراسر ایران فعالیتهای گسترده ای را انجام داده است.شرکت مهندسی آبدیز از سال ۱۳۹۱ با عضویت در انجمن صنفی آب و فاضلاب ایران فعالیتهای خود را به طور چشمگیر توسعه بخشیده و آماده انجام خدمات گوناگون در تمامی زمینه های تصفیه آب و فاضلاب می باشد.
امروز
اما امروز مفتخریم که با یک تیم متخصص و کارآزموده کنار شما هستیم تا با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی ، وظیفه پاسداری از سرمایه گرابهای بشریت ( آب ) را با قدرت بیشتر ادامه دهیم.
۱- طراحی فرآیندها، مشاوره و ارائه راهکار برای رفع مشکلات بوجود آمده مرتبط با صنایع آب و فاضلاب و بازبینی اقتصادی فرآیندها.
۲- کارشناسی و تامین تجهیزات مکانیکال، الکترومکانیکال، برق و کنترل و مواد شیمیایی.
۳- طراحی سیستهای هوشمند، اجرای اتوماسیون و PLC
۴- ماسونری، طراحی و اجرای سازه
۵- اجرای پروژه ها به صورت TURN KEY
۶- سرویسهای دوره ای، نگهداری و آموزش، اصلاح و تعمیرات سیستمها.

ما کاری که انجام میدهیم را دوست داریم

0+
پروژه انجام شده
0%
رضایت کارفرما
0+
سال تجربه
0+
شغل ایجاد شده
فهرست